دوره MBA در طول ۱ سال و در ۳ ترم شامل ۱- ترم دروس پایه ۲- ترم دروس اصلی ۳- ترم دروس تخصصی برگزار می‌شود.دروس پایه شامل واحدهایی است که برای آموزش دانش عمومی مدیریت در دانش پذیر طراحی شده‌اند.

در ترم های بعدی بر میزان تخصصی شدن واحدها افزوده می‌شود و دانشپذیران می‌توانند بر اساس علاقه خود هریک از گرایش‌های ارائه‌شده را انتخاب کنند و مشغول مطالعه و تحقیق در گرایش تخصصی خود شوند.

دوره به مدت یکسال بوده و در مجموع ۳۰۰ ساعت آموزشی می باشد.

برای سهولت در امر تحصیل عزیزان شاغل، کلاس‌ها فقط در روزهای پایانی هفته و خارج از وقت اداری برگزار می شود.

 

ساعت تشکیل کلاس ها

  • روزهای پنجشنبه از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۲:۳۰ و از ساعت ۱۳:۳۰ الی ۱۷:۳۰.
  • روزهای جمعه ها از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۲:۳۰ و از ۱۳:۳۰ الی ۱۷:۳۰.

 

شرایط ثبت نام

  • دارا بودن مدرک کارشناسی یا داشتن حداقل ۵سال سابقه کاری مرتبط
  • موفقیت در مصاحبه ورودی

در شرایط ورود به دوره تنها توان و قابلیت‌های بالقوه مدیریتی داوطلبان در نظر گرفته می‌شود، بدیهی است که با توجه به محدودیت ظرفیت کلاس‌ها و دوره برای اولویت دادن در امر پذیرش نیاز به بررسی رزومه متقاضیان می‌باشد. در بررسی رزومه داوطلب، امتیاز ویژه‌ای به عزیزانی که دارای سوابق مدیریتی مفید هستند تعلق خواهد گرفت زیرا هدف از این دوره ها تربیت دانش آموختگانی است که بتوانند در عرصه واقعی سازمان‌ها فعالیت کرده و تغییرات مفیدی در آنها به وجود بیاورند و سیستم‌های کسب و کار را به سمت تعالی هدایت کنند. البته آنچه که معیار اصلی انتخاب داوطلبان است میزان علاقه و انگیزه و همچنین توان بالقوه مدیریت آنهاست.

 

گواهینامه

شایان‌ذکر است که به دانش‌آموختگان در پایان دوره های MBA گواهینامه‌ای معتبر از دانشکده مدیریت دانشگاه تهران اعطا خواهدگردید.